BTU MAKİNA SAN TİC
SİSLEME NEMLENDİRME SERİNLETME
 SİSTEMLERİ

PULVERİZE TOZ BASTIRMA SİSTEMLERİ

 

                                          PULVERİZE TOZ BASTIRMA SİSTEMLERİ

Firmamızın ürettiği makineler Y1, Y2, Y3 Yıkım Belgesi için gerekli ekipmanlardan olan pulverize toz bastırma sistemi gerekliliklerini karşılamaktadır. Ürettiğimiz ürünler bakanlığın istediği tüm şartlara uygundur çevere şehircilik müdürlüklerine müracat ederek ruhsati başvurunuzu yapabilirsiniz.

                                  

                         

                         

                                                 

                                             

                                          BT50

Video Yerleştirin

 MOBİL TOZ BASTIRMA

PULVERİZE TOZ     PULVERİZE TOZ BASTIRMA

 

TOZ İNDİRME TOZ ÇÖKERTME TOZ BASTIRMA SİSTEM MALZEMELERİ TOZ BASTIRMA TOZ İNDİRME SİSTEM MALZEMELERİ

         Firmamızın ürettiği makineler Y1, Y2, Y3 Yıkım Belgesi için gerekli ekipmanlardan olan pulverize toz bastırma sistemi gerekliliklerini karşılamaktadır. Ürettiğimiz ürünler bakanlığın istediği tüm şartlara uygundur çevere şehircilik müdürlüklerine müracat ederek ruhsati başvurunuzu yapabilirsiniz.

 

              MOBİL PULVERİZE TOZ BASTIRMA BT15 BT40 MOBİL PULVERİZE TOZ BASTIRMA SİSTEMİ TOZ ÇÖKERTME KONVEYOR BUNKER TOZ ÖNLEME SAHNE TOZ İNDİRME OTOMASYONU TOZ ÇÖKERTME POMPALARI TOZ İNDİRME POMPASITOZ İNDİRME POMPASI PARTIKUL FİLİTRELERİ TOZ İNDİRME FİLİTRELER 10 İNÇ FİLİTRE 20 İNÇ FİLİTRE SİSTEM EK PARÇALARI TOZ NOZULLARI SAHNE TOZ İNDİRME ,TOZ BASTIRMA,KONVEYOR TOZ BASTIRMA ,FABRİKA TOZ ÖNLEME,SANAYİ TESİSİ TOZ İNDİRME.ÇİMENTO FABRİKASI ,LİMAN STOK SAHASI,BUNKER DOLDURMA BOŞALTMA SAHALARI, TOZ İNDİRME SİSTEMİ

                    Toz İndirgeme Sistemleri Firmamızın geliştirdiği sisleme ile toz indirgeme sistemi sayesinde birçok alanda ,inşaat yıkım alanı atık toplama ,şantiyeler, fabrika tiyatro sahnesi gibi birçok alanda tozun indirgeme işleminde büyük kolaylıklar sağlanmaktadır. Genel olarak bu tür sorunların çözümü için işlem yapılan bölgeye su tutulmaktadır. Fakat bu yapılan uygulamanın bir yararı olmadığı görülmektedir. Sisleme ile toz indirgeme sistemimiz sayesinde ortama 5 ila 50 mikron boyutlarında Pulverize su parçacıkları salınmaktadır. Bu işlem sayesinde ortamdaki insan sağlığı için tehlike oluşturabilecek olan tozların çökertilmesi sağlanmaktadır. Btu makina olarak tozun ve toz ile ilgili tüm sıkıntılarınızı geliştirmiş olduğumuz yüksek basınçlı pompa ve nozullar ile şebeke veya depodan almış olduğumuz suyu 70 ile 100 barda yüksek basınçlı borular ile Püskürtme uçlarına vermekteyiz püskürtme uçlarının delik çapları bantlalar da farklı kırma tesislerinde farklı tozun kalınlığına ve rüzgar durumuna göre farklı nozullar kullanmaktayız. Örneğin kırma eleklerinde 0,60 delik çaplı dk 250 gr suyu pulverize ederek zerrecik olarak ortama verilir boşaltma bunkerlerin de ve açık alanlarda toz için özel olarak ürettiğimiz toz bastırma uçları dk 800 gr ile 1200 gr suyu 70 barda ortama daha kalın zerrecikler le verilerek tozun önlenmesini sağlanabilmektedir. bu işlem uygulanırken kimyasal hiçbir madde kullanılmamaktadır Yüksek basınçlı sistem ile çöp boşaltma alanlarında tozumanın önlenmesi , taş ve çakıl kırma tesislerinde tozumanın önlenmesi, kamyon yükleme ve boşaltma esnasında tozumanın önlenmesi, fabrika içlerinde üretim bantlarında tozun önlenmesi beton santrallerinde toz indirgemesi, liman işletmelerinde kömür yükleme boşaltmada tozun indirgemesi kireç fabrikalarında tozun indirgemesi, kiremit üretiminde toz bastırması çimento fabrikalarında tozun önlenmesi toz ile ilgili tüm alanlarda farklı püskürtme uçları ve pompalar ile tozun indirgemesi yapılmaktadır. ihtiyaca göre farklı farklı çözümler uygulanmaktadır.

  
3820 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın