BTU MAKİNA SAN TİC
SİSLEME NEMLENDİRME SERİNLETME
 SİSTEMLERİ

TOZ İNDİRME TOZ ÇÖKERTME TOZ BASTIRMA SİSTEM MALZEMELERİ

TOZ BASTIRMA TOZ İNDİRME SİSTEM MALZEMELERİ 

Firmamızın ürettiği makineler Y1, Y2, Y3 Yıkım Belgesi için gerekli ekipmanlardan olan pulverize toz bastırma sistemi gerekliliklerini karşılamaktadır. Ürettiğimiz ürünler bakanlığın istediği tüm şartlara uygundur çevere şehircilik müdürlüklerine müracat ederek ruhsati başvurunuzu yapabilirsiniz.

 

MOBİL PULVARİZE TOZ BASTIRMA

BT15                                                                           BT40

 

       

MOBİL PULVERİZE TOZ BASTIRMA SİSTEMİ

 

 


TOZ ÇÖKERTME KONVEYOR 

BUNKER TOZ ÖNLEME  SAHNE TOZ İNDİRME OTOMASYONU

TOZ ÇÖKERTME POMPALARI

TOZ İNDİRME POMPASITOZ İNDİRME POMPASI

PARTIKUL FİLİTRELERİ   

TOZ İNDİRME FİLİTRELER
  10 İNÇ FİLİTRE                                                                      20 İNÇ FİLİTRE

   

SİSTEM EK PARÇALARI

   

TOZ NOZULLARI


SAHNE TOZ İNDİRME ,TOZ BASTIRMA,KONVEYOR TOZ BASTIRMA ,FABRİKA TOZ ÖNLEME,SANAYİ TESİSİ TOZ İNDİRME.ÇİMENTO FABRİKASI ,LİMAN STOK SAHASI,BUNKER DOLDURMA BOŞALTMA SAHALARI, 

                                                         TOZ İNDİRME SİSTEMİ

Toz İndirgeme Sistemleri Firmamızın geliştirdiği sisleme ile toz indirgeme sistemi sayesinde birçok alanda ,inşaat yıkım alanı atık toplama ,şantiyeler, fabrika tiyatro sahnesi gibi birçok alanda tozun indirgeme işleminde büyük kolaylıklar sağlanmaktadır. Genel olarak bu tür sorunların çözümü için işlem yapılan bölgeye su tutulmaktadır. Fakat bu yapılan uygulamanın bir yararı olmadığı görülmektedir. Sisleme ile toz indirgeme sistemimiz sayesinde ortama 5 ila 50 mikron boyutlarında Pulvarize su parçacıkları salınmaktadır. Bu işlem sayesinde ortamdaki insan sağlığı için tehlike oluşturabilecek olan tozların çökertilmesi sağlanmaktadır. Btu makina  olarak tozun ve toz ile ilgili tüm sıkıntılarınızı geliştirmiş olduğumuz yüksek basınçlı pompa ve nozullar ile şebeke veya depodan almış olduğumuz suyu 70 ile 100 barda yüksek basınçlı borular ile Püskürtme uçlarına  vermekteyiz püskürtme uçlarının delik çapları  bantlalar da farklı kırma tesislerinde farklı tozun kalınlığına ve rüzgar durumuna göre farklı nozullar kullanmaktayız. Örneğin kırma eleklerinde 0,60 delik çaplı dk 250 gr suyu pulverize ederek zerrecik olarak ortama verilir boşaltma bunkerlerin de ve açık alanlarda toz için özel olarak ürettiğimiz toz bastırma uçları dk 800 gr ile 1200 gr suyu 70 barda ortama daha kalın zerrecikler le verilerek tozun önlenmesini sağlanabilmektedir. bu işlem uygulanırken kimyasal hiçbir madde kullanılmamaktadır Yüksek basınçlı sistem ile çöp boşaltma alanlarında tozumanın önlenmesi , taş ve çakıl kırma tesislerinde tozumanın önlenmesi, kamyon yükleme ve boşaltma esnasında tozumanın önlenmesi, fabrika içlerinde üretim bantlarında tozun önlenmesi beton santrallerinde toz indirgemesi, liman işletmelerinde kömür yükleme boşaltmada tozun indirgemesi kireç fabrikalarında tozun indirgemesi, kiremit üretiminde toz bastırması çimento fabrikalarında tozun önlenmesi toz ile ilgili tüm alanlarda farklı püskürtme uçları ve pompalar ile tozun indirgemesi yapılmaktadır. ihtiyaca göre farklı farklı çözümler uygulanmaktadır Aynı şekilde toplu çöp toplama alanlarındaki toz veya pis kokudan da sonuç alınabilinmektedir. Sistemimiz tamamen doğayı taklit ettiğinden dolayı herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Opsiyonel olarak sistemimize parfümlü sıvılar ekleyerek çöp kokusu yerine daha ferah kokularda elde edilebilmektedir. Hali hazırda bir çok belediyeye kurulmuş olan sistemimizin kurulumu ve ayrıntılı bilgisi için bize telefon numaralarımızdan ve mail adresimizden ulaşabilirsiniz. 

Tel: 0 535 235 12 88     e mail :   btumakina@gmail.com

 

  
6369 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın